hero1
hero2

Herci

Ondřej "Buťa" Buchta - Old Iron

image

Buťa je starší, než vypadá nebo vypadá starší, než skutečně je? Každopádně ještě nepatří do starého železa a zaručeně vám vždy spraví náladu místným i nemístným, ale hlavně pohotovým vtipem.


Hana Čermáková - Miss Positive

image

Neuvěřitelně pozitivně naladěná Hanka má vždy na tváři kouzelný úsměv a nebojí se ho použít. Ani vy se úsměvu a smíchu neubráníte, až uvidíte Miss Positive v akci!


Jan Grolich - WoCoun

image

Podle některých má rybí oči, podle jiných má rybí prsty…v každém případě není tichý jako ryba, ale srší humorem a hubu má gumovou tak, že z jeho grimas budete valit voči!


Petr "Žmolek" Holík - Hrouda budoucnosti

image

Vytrhne vás z doby Temna a přivede do jasné a zářivé budoucnosti plné několika pokusů o vtip a následného trapného ticha! Žmolek se nemohl rozloučit se svojí přezdívkou a proto si svoji hroudovitost odnáší i do své hrdinské kariéry.


Veronika Košinová - Mademoseille Ponctuelle

image

Všude, kam má přijít, přijde pozdě! Ne o 5 minut, ale hned o 20! Díky tomu si vysloužila ImproHero jméno Slečna Dochvilná. Ale nebojte se, úsměv na tváři vám vykouzlí vždy včas!


Pavel Melkes - Markýz de Sad

image

Pavel je jako správný šlechtic ovocnářským magnátem a žádný džbánek mu není cizí! Jeho neskrývané choutky každý divák zná. Bude Vás mučit svým smyslem pro humor, dokud nepadnete smíchy!


David Hladký - Fire Fat

image

Velký hasič záchranář – velký myšleno svými činy… Zachraňuje i naše představení, kdy plamennými povely usměrňuje ImproHeroes a včasným úderem do gongu zamezuje předávkování humorem.


Hana Vrtalová - Misses Teacher

image

Naučí Vás se smát a tleskat na povel! Všechny ImproHeroes postaví do latě a vyždímá z nich to nejlepší a donutí je pro Vás vypustit na podiu nejen svoji duši, ale i každou hloupost, co slina na jazyk přinese! 


Václav Martinek - Guitar Hero

image

Náš kytarový virtuos je skutečným hrdinou, protože přes svůj dokonalý hudební sluch je schopen vydržet a přežít všechny naše pokusy o zpěv, a to s úsměvem na tváři a květákem na hlavě.


Otakar Huml - Music Maniac

Tento klávesový mág se vzhledem Zlatovlásky pro vás bude hudebně improvizovat do roztrhání těla a do zbláznění!Všechna práva vyhrazena          © IMPRO DŽOW 2014

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na YouTube Najdete nás na Google+