hero1
hero2

Nabízíme

Chtěli byste nás vidět i jinde, než na našich pravidelných vystoupeních? Nabízíme vám Improvizaci libovolného formátu třeba i na vaší akci. Líbí se vám, co děláme? Neváhejte nás kontaktovat!

Improvizační show

Tradiční formát divadelní improvizace. V našem podání vystupují 4 herci v různých kategoriích a hrají na zadaná témata, která se dozvídají až přímo na jevišti od moderátora, nebo od vás, diváků. Součástí je improvizovaný hudební doprovod našich muzikantů. Večerní show trvá přibližně hodinu a půl. Chcete vědět víc? Podívejte se na záznamy našich představení v sekci VIDEA.

Impro Triangl

Experimentální forma divadelní improvizace. Tři herci se v hodinovém představení střídají u moderátorského kormidla a ve spolupráci s diváky vytváří živé a originální improvizované vystoupení. Doporučujeme pro náročné a aktivní diváky!

Firemní akce

Pořádáte firemní akci, oslavu, nebo večírek? Zajistíme vám program na míru podle vašich představ. ImproHeroes rozjedou každou párty s pořádnou dávkou zábavy!

Workshop

Improvizace nejen jako divadelní disciplína: Nabízíme vám workshop improvizačních dovedností zaměřený na situace z běžného života! Tréning koncentrace, kreativity, spolupráce, schopnosti pohotově a efektivně reagovat, multitaskingu a dalších. Vhodné i jako firemní a teambuildingové akce. Zábava zaručena!

Zápasy v improvizaci

Zabýváte se divadelní improvizací a chcete si zahrát společně? ImproHeroes neodmítnou žádnou výzvu! Rádi se dohodneme na společném vystoupení.
 
 

Reference

Pořádnou impro show jsme předvedli na akcích například těchto našich klientů:

Všechna práva vyhrazena          © IMPRO DŽOW 2014

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na YouTube Najdete nás na Google+